Portfolio realizací

I Vaší představu převedeme do Kódu
Klient měl představu o barvách a designu, ale konečnou realizaci a návrh nechal na nás. Pro základní rozložení webu jsme použili Elementor. Pro celkový výsledek jsme použili vlastní HTML, CSS a Javascripty.  

Náš stálý klient, který si nechává web pravidelně spravovat. Chtěl pro svůj původní web „nový kabát“ v moderním, svěžím stylu.

Pro digitální agenturu Dreamspace.cz jsme vytvořili zakázku pro jejich klienta. Komplet od grafického návrhu po nakódování.

Další web pro klienta digitální agentury Dreamspace.cz. Web je nejen vizitkou klienta, ale slouží i jako produktový katalog pro jeho vlastní výrobky. Na webu je spousta funkcí psaná na míru klientovi.

Pro Asociaci českých dražebníků jsme navrhli a zrealizovali čistý web tak, jak klient požadoval. 

E-shop nabitý funkcemi „na míru“, které klient zadával. Na eshopu se každou noc updatuje několik produktových feedů pomocí Cron úloh. Jedná se o poměrně větší projekt ne ani tak z hlediska grafických požadavků, ale funkčnosti a úpravy právě produktových feedů tak, jak klient požadoval, kdy byly třeba programově upravit. Projekt „jede“ na Oxygen builderu.

Klient již web měl, který se mu designově líbil, ale během delšího  času se na webu vystřídalo více programátorů a každá část webu byla psána jinak a web byl již ve stavu, kdy se nesmělo nic aktualizovat, jinak by se rozbil. Oslovil tedy nás, abychom web překódovali se zachováním stávajícího stylu. Jednalo se o poměrně rozsáhlý projekt, vzhledem k množství podstránek.Web „jede“ na Oxygen builderu.

Další projekt ze spolupráce pro digitální agenturu Dreamspace.cz. Od návrhu po realizaci, včetně animace.

Pro klienta s jasnou představou o obsahu i rozložení webu jsme realizovali čistý a moderní web.

Pro reprezentanta ČR jsme vytvořili web dle grafického zadání klienta, součástí webu i eshop. Oxygen builder.

A nyní je na řadě Vaše realizace a Vaše představa. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli vytvořit nový web, nebo dát "nový kabát" stávajícímu.

Cenu přizpůsobíme Vašemu rozpočtu a představám

Zjistěte cenu vašeho projektu

Plánujete nový web nebo potřebujete oživit ten stávající? Napište nám a získejte přesnou cenovou kalkulaci  právě pro vaše potřeby. Bez závazků, plně přizpůsobené vašemu rozpočtu a představám.

Nezávazná poptávka ceny webu