Tipy a triky pro web

Může se Vám hodit...
Vítejte ve světě, kde kódování a kreativita jdou ruku v ruce, a kde každý řádek kódu může znamenat rozdíl mezi běžným a výjimečným webem. Na tomto blogu vám otevřeme dveře do zákulisí tvorby webů a eshopů, kde se skrývají tipy a triky, jež vám pomohou transformovat vaše digitální projekty. Odhalíme, jak dosáhnout požadovaných funkcí bez zahlcení vašeho webu nadbytečnými pluginy, a jak využitím správných kódů a snippetů můžete zvýšit efektivitu a bezpečnost vašich online prostor. Připravte se na cestu plnou inspirace, která vás vybaví znalostmi potřebnými k tomu, abyste mohli své webové vize obrátit ve skutečnost.
Picture of Jitka Peterková

Jitka Peterková

Kodérka a WordPress vývojářka od roku 2016.
Od začátků se šablonami jsem se posunula k vývoji a k úpravám kódu.
V roce 2021jsem si rozšířila vědomosti o programování v jazyce C#, a v technologiích OOP, MSSQL,ASP.NET.core, JS. V roce 2022 jsem absolvovala z těchto technologií zkoušku akreditovanou MŠ v ČR.
Kromě IT činností jsem dostala možnost pro IT akademii ITNetwork napsat online kurz "Práce s Oxygen builderem".
Spolupracovala jsem s některými agenturami , které tvoří weby, jako např. WP admin s.r.o. nebo Dreamspace s.r.o. aj., v něčem mě to posunulo dopředu, v něčem naopak ukázalo, jak to dělat nechci.
V podnikání je pro mě důležitá svoboda, být pánem svého času, protože jen jako svobodná a v pohodové náladě mohu mít kreativní nápady a dobře pochopit, co klient očekává.

A nyní je na řadě Vaše realizace a Vaše představa. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli vytvořit nový web, nebo dát "nový kabát" stávajícímu.

Cenu přizpůsobíme Vašemu rozpočtu a představám

Zjistěte cenu vašeho projektu

Plánujete nový web nebo potřebujete oživit ten stávající? Napište nám a získejte přesnou cenovou kalkulaci  právě pro vaše potřeby. Bez závazků, plně přizpůsobené vašemu rozpočtu a představám.

Nezávazná poptávka ceny webu